Başkan Böcek, Chp Gençlik Kollarını Ağırladı

Başkan Böcek, Chp Gençlik Kollarını Ağırladı

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti.

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti.

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Killik, Genel Başkan Yardımcısıİsmethan Tontul, CHP Gençlik Kollarıİl BaşkanıÖzkan Yılmaz ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı Ozan Şükrü Kayapınar; Başkan Muhittin Böcek’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Böcek, şunları söyledi:

“Gençlerimiz bizim için çok değerli ve önemli. Ülkemizin geleceği sizsiniz. Sizlerin fikir ve düşüncelerine önem veriyoruz. Gençlik Meclisimiz ile önemli çalışmalara imza atıyoruz. Meclisimizde yer alan genç arkadaşlarımız fikir ve düşünceleriyle çalışmalarımıza katkı sunuyor. Sizlerle çalışmaktan, şehrimizin ve ülkemizin geleceğine sizlerle yön vermekten son derece mutluyuz. Dünyanın en güzel şehrinin en güzel imkanlarını geleceğimiz olan gençlerimize sunuyoruz.”

Böcek konuklarına, Büyükşehir Belediyesi’nin gençlere yönelik çalışmalarından da bahsetti. Gençlik Meclisi’nin yanı sıra iş istihdam ofisi, kız erkek öğrenci yurdu, ücretsiz ATASEM ve ATABEM kursları, ASFİM spor merkezleri, Çevre İnovaszyon Merkezi, Genç Antalya gönüllüleri projeleri, ücretsiz spor salonları ve sahaları ile gençlere destek verdiklerini belirten Böcek, “Ayrıca üniversite öğrencilerimize 5 ton suyu ücretsiz veriyoruz. Gençlik kampı ve eğitim merkezimizi yakında hizmete açacağız. Genç girişimcilere destek oluyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizde de her zaman gençleri destekliyoruz” dedi.

Kaynak: ANKA Haber Ajansı