Bodrum Belediyesişehir Tiyatrosu Yeni Oyunuyla Bodrum Kalesi'nde

Bodrum Belediyesişehir Tiyatrosu Yeni Oyunuyla Bodrum Kalesi'nde

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu, yaz sezonuna “Yalancı Aranıyor” adlı politik komedi oyunu ile 'merhaba' diyor. 18 Temmuz Pazartesi günü saat 21.00’de Bodrum Kalesi Sahnesi’nde seyirci ile buluşacak Dimirti Psathas’ın yazdığı oyunu, B.B.Ş.’nin usta oyuncularından, aynı zamanda sinema ve dizi oyuncusu Erdal Cindoruk yönetiyor.

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu, yaz sezonuna “Yalancı Aranıyor” adlı politik komedi oyunu ile "merhaba" diyor. 18 Temmuz Pazartesi günü saat 21.00’de Bodrum Kalesi Sahnesi’nde seyirci ile buluşacak Dimirti Psathas’ın yazdığı oyunu, B.B.Ş.’nin usta oyuncularından, aynı zamanda sinema ve dizi oyuncusu Erdal Cindoruk yönetiyor.
Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 2021/2022 kış sezonunda iki büyük ve bir çocuk oyunu ile binlerce seyirciye ve Milli Eğitim Bakanlığı ile yaptığı anlaşma doğrultusunda da ücretsiz olarak dört bin öğrenciye ulaştı. Yine kış sezonunda, İstanbul, Ankara, Ayvalık ve Denizli'de tiyatro festivallerine katıldı. Oyuncu, yönetmen ve ışık tasarımcısı dallarında beşödüle layık görüldü.
Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu, yaz sezonunu ise Dimirti Psathas’ın yazdığı politik komedi oyunu “Yalancı Aranıyor” ile açıyor. 18 Temmuz Pazartesi günü saat 21.00’de Bodrum Kalesi Sahnesi’nde seyirci ile buluşacak oyununun yönetmen koltuğunda, B.B.Ş.’nin usta oyuncularından, aynı zamanda sinema ve dizi oyuncusu Erdal Cindoruk oturuyor.

Kaynak: ANKA Haber Ajansı