Kadir Albayrak; Saray, Çerkezköy Ve Çorlu'da İncelemelerde Bulundu

Kadir Albayrak; Saray, Çerkezköy Ve Çorlu'da İncelemelerde Bulundu

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak; Saray, Çerkezköy ve Çorlu ilçelerini ziyaret ederek, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledi ve yetkililerden bilgi aldı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak; Saray, Çerkezköy ve Çorlu ilçelerini ziyaret ederek, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledi ve yetkililerden bilgi aldı.

İlk olarak Saray’ın Yuvalı Mahallesi’nde incelemelere başlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Mahalle Muhtarı Ali Malkoç ve mahalle sakinleri ile bir araya gelerek talep ve önerileri dinledi, planlanan ve devam eden çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

SARAY’DA VATANDAŞLARIN SABAH YÜRÜYÜŞÜNE EŞLİK ETTİ

Yuvalı Mahallesi ziyaretinin ardından Saray ilçesine geçen Albayrak, burada Saray Belediye BaşkanıÖzgen Erkiş ve bürokratlar ile birlikte ilçede devam eden çalışmaları yerinde inceledi, vatandaşların sabah yürüyüşüne eşlik ederek sağlıklı günler temennisinde bulundu.

İlçe ziyaretleri kapsamında daha sonra Çerkezköy’e geçen Başkan Albayrak, Çerkezköy Belediyesi’nin düzenlediği mahalle muhtarları bilgilendirme toplantısına katılarak Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ile birlikte mahalle muhtarlarının talep ve önerilerini dinledi, Büyükşehir Belediyesi, Çerkezköy Belediyesi ve TESKİ tarafından ilçede hayata geçirilen, devam eden ve planlanan yatırımlar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

ÇORLU’DA YAPIMLARI DEVAM EDEN OTOBÜS TERMİNALİ, KUZEY YOLU PROJESİ VE OLİMPİK SPOR SALONU’NDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Albayrak’ın son durağı ise Çorlu ilçesi oldu. Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt ile bir araya gelen Albayrak, önümüzdeki süreçte açılışının yapılması hedeflenen Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çorlu İlçesi Otobüs Terminali ve Aktarma İstasyonu ile şehir içi trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak olan “Kuzey Yolu Projesi” kapsamında devam eden çalışmaların yanı sıra yapımı devam eden Çorlu Olimpik Spor Salonu inşaatını da yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

“ÇALIŞMALARIMIZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR”

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak il genelinde tüm ilçelerde çalışmalarına devam ettiklerini belirten Albayrak, “Bugün Saray, Çerkezköy ve Çorlu ilçelerimize ziyaret gerçekleştirdik. İlçe ziyaretlerimiz kapsamında, ilçe belediye başkanlarımızla bir araya gelerek çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Devam eden çalışmalarımızı yerinde inceleyerek çalışmaların son durumu ile ilgili bilgi aldık. Çerkezköy’de mahalle muhtarlarımızla bir araya geldik. Çorlu’da önemli yatırımlarımız arasında yer alan Çorlu Otobüs Terminali, Kuzey Yolu Projesi ve Olimpik Spor Salonu’nun yapım çalışmalarını yerinde görme fırsatı bulduk. Çalışmalarımız sorunsuz bir şekilde devam ediyor. Önümüzdeki süreçte hizmete sunacağımız tüm yatırımlarımızın vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Tekirdağ’ı geleceğe taşıyacak projeleri hayata geçirmeye ve Tekirdağ için gece gündüz çalışmaya devam ediyor” dedi.

Kaynak: ANKA Haber Ajansı