Lüleburgaz’da 'kuklalar Sirki' Başladı

Lüleburgaz’da 'kuklalar Sirki' Başladı

Lüleburgaz Belediyesi’nin yeni projelerinden biri olan 'Kuklalar Sirki', çocuklarla buluşmaya başladı. İlk durağı Erol Özgür Parkı olan Kuklalar Sirki’ne çocuklar ve aileleri yoğun ilgi gösterdi. Kuklalar Sirki, gelecek haftalarda diğer parklarda çocuklarla buluşmaya devam edecek.

Lüleburgaz Belediyesi’nin yeni projelerinden biri olan "Kuklalar Sirki', çocuklarla buluşmaya başladı. İlk durağı Erol Özgür Parkı olan Kuklalar Sirki’ne çocuklar ve aileleri yoğun ilgi gösterdi. Kuklalar Sirki, gelecek haftalarda diğer parklarda çocuklarla buluşmaya devam edecek.

Lüleburgaz Belediyesi Kukla Tiyatrosu’nun Kuklalar Sirki, ilk olarak Erol Özgür Parkı’nda çocuklarla buluştu. Lüleburgaz Belediyesi Kültür Etkinlikleri kapsamında hayata geçirilen Kuklalar Sirki, ilk gösterisinde yoğun ilgiyle karşılaştı.

Egemen Göksu ve Erdoğan Anıl Tekin’in Erol Özgür Parkı’nda düzenlediği etkinlikte, birbirinden farklı kuklalarla eğlenceli bir gösteri sunuldu. 7’den 70’e çok sayıda kişinin ilgiyle takip ettiği Kuklalar Sirki, her hafta farklı bir parkta çocuklarla buluşmaya devam edecek.

Kaynak: ANKA Haber Ajansı