Marmaris’te 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkuyla Kutlanacak

Marmaris’te 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkuyla Kutlanacak

Zafer Bayramı'nın 100’üncü yılı, 30 Ağustos Salı akşamı Marmaris Belediyesi’nin düzenlediği bir dizi etkinlikle kutlanacak. Kutlamalar kapsamında ünlüşarkıcı Aydilge sahnede olacak.

Zafer Bayramı'nın 100’üncü yılı, 30 Ağustos Salı akşamı Marmaris Belediyesi’nin düzenlediği bir dizi etkinlikle kutlanacak. Kutlamalar kapsamında ünlü şarkıcı Aydilge sahnede olacak.

Marmaris Belediyesi tarafından Türkiye Cumhuriyeti’nin en önemli tarihi dönüm noktalarından biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramı için düzenlenecek resmi törenlerin yanı sıra bir de fener alayı düzenlenecek. Saat 21.00’de Ketenci Otel’in önünden başlayacak fener alayı, Atatürk Meydanı’nda sona erecek. Meydanda 21.30’da da ünlü şarkıcı Aydilge’nin konseri başlayacak.

Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Zafer Bayramı’nın 100’üncü yılını büyük bir coşkuyla kutlamak için hazırlandıklarını belirterek, “100 yıl önce milletimiz; yokluk ve yoksulluğa rağmen Ulu Önder Mustafa Kemal’in önderliğinde eşine rastlanmayacak bir mücadele vermiştir. Böylesi anlamlı bir günde bu büyük destanın coşkusunu ve 100’üncü yıl gururunu yaşamak için tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz” dedi.

Kaynak: ANKA Haber Ajansı