‘merkezefendi Gençlik Festivali’ Başladı

‘merkezefendi Gençlik Festivali’ Başladı

Merkezefendi Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Merkezefendi Gençlik Festivali’ başladı.

Merkezefendi Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Merkezefendi Gençlik Festivali’ başladı.

Merkezefendi Belediyesi’nin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen Gençlik Festivali, yurttaşların yoğun katılımıyla başladı. Üç gün sürecek olan festivalin ilk gününde sevilen grup Yeni Türkü sahne aldı. Yeni Türkü’nün öncesinde, Kafa Denk grubu ve Merkezefendi Belediyesi Orkestrası dinleyiciyle buluştu. Bugün ise Tanju Güneş ve Bir Kişi Arkeolog, sevenleri ile buluşacak.

Merkezefendili yurttaşlara unutulmayacak bir gün yaşattıklarını belirten Merkezefendi Belediye BaşkanıŞeniz Doğan, şunları söyledi:

“Bize olan desteğiniz ve enerjiniz bizi çok iyi motive ediyor. Her gün sizin için proje ve sosyal etkinlikler yaratmaya devam ediyoruz. İkincisini düzenlediğimiz Merkezefendi Gençlik Festivali’mizde bu güzel yüreklerin burada olması hepimizi mutlu ediyor. Yasaklara karşı milli bayramlarımızı büyük bir coşkuyla kutluyoruz, kutlamaya da devam edeceğiz. Merkezefendi’miz, Türkiye genelinde marka değeri olan bir ilçe ve bu marka değeri de sizlerle birlikte üstlere taşımaya çalışıyoruz. Dört gün boyunca sizlerle birlikte keyifli anlar ve dakikalar yaşayacağız. Sevdiğiniz sanatçıları getirterek, sizlerle yan yana eğlenerek bu sıkıntıları unutmaya çalışacağız. Sizlere yakışır şekilde çalışmaya devam edeceğiz. 30 Ağustos Zafer Bayramı ile birlikte dört gün sürecek olan festivalimiz, büyük coşkuyla kutlayacağız. Saat 20:00’de başlayacak olan fener alayımız ve sonrasındaki Haluk Levent konseri ile sizlerle beraber olacağız. Sahne alan tüm gruplarımıza ve bizleri yalnız bırakmayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, herkese iyi eğlenceler diliyorum.”

Kaynak: ANKA Haber Ajansı