Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Vahap Seçer, Tarsus'ta Vatandaşlarla Buluştu

Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Vahap Seçer, Tarsus'ta Vatandaşlarla Buluştu

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Tarsus’un Mithatpaşa Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Tarsus’un Mithatpaşa Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Tarsus’un Mithatpaşa Mahallesi’nde esnafı ziyaret eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, bir kahvehanede vatandaşlarla buluşarak sorun ve taleplerini dinledi. Tarsus gezisinde Başkan Seçer’e, CHP Tarsus İlçe Başkanı Ozan Varal, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri ile Büyükşehir Belediyesi bürokratları ve daire başkanları da eşlik etti. Seçer, “Adaletli bir şekilde, her hizmete ihtiyacı olan mahalleye ulaşarak hizmet yapma çabası, gayreti, azmi içerisindeyiz” dedi. Mithatpaşa gibi daha önceki dönemlerde hizmeti kısıtlanmış, hizmette ikinci plana atılmış yerlere çok daha fazla önem verdiklerini söyleyen Seçer, “Burada size ayrıcalık yapmıyoruz. Bizim yaptığımız, geçmişte gerçekleşmeyen adaleti yerine getirmek” diye konuştu.

“BİZİM TEK GÜCÜMÜZ, MORAL KAYNAĞIMIZ VE ENERJİMİZ SİZLERSİNİZ”

Vatandaşların desteğinden inanılmaz derecede moral bulduklarını söyleyen Seçer, “Bizim tek gücümüz, tek moral kaynağımız ve enerjimiz sizlersiniz. Sizin bu sevginiz, duanız, teşekkürünüz, memnuniyetiniz olmasa; emin olun ne ben sokağa çıkabilirim ne de bu görevi yapabilirim. Başkanınızı iyi tanıyın ve benden yana yatağınızda rahat uyuyun” dedi. Seçer, “Muhtarlarımızla gayet uyumlu bir çalışma içerisindeyiz. Sizin memnuniyetinizi daha da artırmak için, bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz. Yol yapımlarından MESKİ’nin yaptığı su, kanalizasyon çalışmalarına kadar… Mithatpaşa gibi daha önceki dönemlerde hizmeti kısıtlanmış, hizmette ikinci plana atılmış yerlere ilgimiz daha fazla. Burada size ayrıcalık yapmıyoruz. Bizim yaptığımız, geçmişte gerçekleşmeyen adaleti gerçekleştirmek. Yaptığımız bundan ibaret” diye konuştu.

CHP Tarsus İlçe Başkanı Ozan Varal, “Mithatpaşa Mahallesi, Tarsus’un simgesi olan bir mahalle. Bütün renklerin bir arada kardeşçe, huzur içerisinde yaşadığı bir mahalle. Büyükşehir Belediyesi’nin Mithatpaşa Mahallemiz başta olmak üzere Tarsus’un tüm mahallelerine verdiği hizmetler için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Tarsus Mithatpaşa Mahalle Muhtarı Muhittin Borlukan ise “Biz Mersin Büyükşehir Belediyesi’nden memnunuz. İhtiyaçlarımız yerine getiriliyor, eksik olanlar da yapılacak inşallah. Hangi daire başkanı, hangi müdürü aradıysak eksiklerimiz tamamlanıyor” diye konuştu.

Kaynak: ANKA Haber Ajansı