Milas Belediyesiüreticilere Kışlık Sebze Fidesi Dağıtacak

Milas Belediyesiüreticilere Kışlık Sebze Fidesi Dağıtacak

'Sürdürülebilir Kırsal Kalkınma' hamlesi doğrultusunda çalışmalarına devam eden ve tarımsal üretimi teşvik eden Milas Belediyesi, kışlık sebze fidesi dağıtımı yapacak.

'Sürdürülebilir Kırsal Kalkınma" hamlesi doğrultusunda çalışmalarına devam eden ve tarımsal üretimi teşvik eden Milas Belediyesi, kışlık sebze fidesi dağıtımı yapacak.

Milas Belediyesi çalışmalarına devam ediyor. Kırsalıönemseyen ve tarımsal üretimi teşvik etme yönünde çalışmalara devam eden Milas Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü, üreten çiftçinin yanında olmayı sürdürüyor. Belediye, yarın saat 15.00’te Kızılcayıkık Mahallesi’nde kışlık sebze fidesi dağıtım etkinliği düzenleyecek.

"KIRSAL KALKINMAYI ÖNEMSİYOR, ÜRETİCİMİZİ DESTEKLİYORUZ”

Düzenlenecek etkinlikle ilgili konuşan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, kırsal kalkınmayıönemsediklerini ve üreticileri desteklediklerini belirtti. Başkan Tokat, “Milas Belediyesi olarak sürdürülebilir kırsal kalkınma anlayışımız doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tarımsal Hizmetler Müdürlüğümüz bünyesinde gerçekleştirilecek etkinlikle birlikte kışlık sebze fidesi dağıtım etkinliğimizi yarın Kızılcayıkık Mahallemizde düzenleyeceğiz. Her zaman her koşulda üreticimizin yanında olduk ve yanlarında olmayı sürdüreceğiz" dedi.

Kaynak: ANKA Haber Ajansı