Muğla Büyükşehir'in Engelsiz Kafe’sinde Dünya Evine Girdiler

Muğla Büyükşehir'in Engelsiz Kafe’sinde Dünya Evine Girdiler

Muğla Büyükşehir Belediyesi iki engelli vatandaşın dünya evine girmesi için Sen de Gel Engelsiz Kafe’de düğün organizasyonu düzenledi. Düğünde mekan, araç, görüntüçekimi ve diğer tüm ayrıntılar düşünüldü. Büyükşehir Belediyesi Engelsiz Nakil aracı da çiftin gelin arabası olması için süslendi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi iki engelli vatandaşın dünya evine girmesi için Sen de Gel Engelsiz Kafe’de düğün organizasyonu düzenledi. Düğünde mekan, araç, görüntü çekimi ve diğer tüm ayrıntılar düşünüldü. Büyükşehir Belediyesi Engelsiz Nakil aracı da çiftin gelin arabası olması için süslendi.

Aysel Aslan ve Yusuf Serik, hayatlarını birleştirmek ve düğünlerini tanıştıkları yer olan eski FESEM binasışimdi Sen de Gel Engelsiz Kafe’de yapmak için yetkililerden destek istedi. Büyükşehir Belediyesi bu talebi hemen yerine getirerek, Fethiye Sen de Gel Engelsiz Kafe’de düğün organizasyonu düzenledi.

ENGELLİ NAKİL ARACI GELİN ARABASI OLDU

Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği düğünde mekan, araç, görüntü çekimi ve diğer tüm ayrıntılar düşünüldü. Büyükşehir Belediyesi Engelsiz Nakil aracı da çiftin gelin arabası olması için süslendi.

DAMAT YUSUF FERİK: "UFAK BİR DESTEK BEKLERKEN ÇOK BÜYÜK BİR ORGANİZASYON OLDU"

Düğün öncesi konuşan damat Yusuf Ferik, “Dernekte tanıştık. Arkadaşlığımız başladı ve aşka dönüştü. Nişanlandık, bayağı bekledik ve 3 sene sonra evleniyoruz. Sevdiklerimizin destekleri ile bugünleri gördük. Tanıştığımız yerde olsun diye talebimiz oldu. Ufak bir destek beklerken büyük bir organizasyon oldu. Destek verenlere çok teşekkür ederim. Sağ olsunlar çok mutluyuz, heyecanlıyız” dedi.

GELİN AYSEL ASLAN: "BU MUTLU GÜNÜMÜZ İÇİN HERKESE TEŞEKKÜRLER"

Gelin Aysel Aslan ise “Çok mutluyuz, uzun zamandır bekliyorduk bugünü, tüm sevenlerimiz yanımızda. Biz şimdi Engelsiz Kafe olan FESEM Derneği’nde tanıştık. Kaynaştık, aşık olduk. Birbirimize açıldık. Ailelerimize anlattık. 7 ay sonra nişanlandık. Araya hastalıklar, pandemi girdi. Nişanlanmamızın üzerinden 3 yıl geçti. Şimdi evleniyoruz çok mutluyuz. Düğünümüzü Engelsiz Kafe’de yapabilir miyiz diye talepte bulunduk ve burada çok büyük bir organizasyon yapıldı. Herkese bu mutlu günümüzde yanımızda oldukları için teşekkürler” diye konuştu.

Aysel Aslan ve Yusuf Serik çiftinin nikahını Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca kıydı.

Kaynak: ANKA Haber Ajansı