Nilüfer Belediyesi, Unpa Pastanelerini 'örnek İşyeri Belgesi’ne Değer Gördü

Nilüfer Belediyesi, Unpa Pastanelerini 'örnek İşyeri Belgesi’ne Değer Gördü

Nilüfer Belediyesi’nin, standartların üzerinde kalite ve hijyen bilinci ile hizmet veren gıda işletmelerine verdiği “Örnek İşyeri Belgesi” sayısı 20’ye ulaştı. Yapılan denetimler sonucu Üç evler Mahallesi’nde hizmet veren Unpa Pastaneleri, Örnek İşyeri Belgesi’ne değer görüldü.

Nilüfer Belediyesi’nin standartların üzerinde kalite ve hijyen bilinci ile hizmet veren gıda işletmelerine verdiği “Örnek İşyeri Belgesi” sayısı 20’ye ulaştı. Yapılan denetimler sonucu Üç evler Mahallesi’nde hizmet veren Unpa Pastaneleri, Örnek İşyeri Belgesi’ne değer görüldü.

Nilüfer Belediyesi’nin, halkın kaliteli ve hijyen kurallarına uygun hizmetten faydalanmasını katkıda bulunmak, işletmeleri bu konuda teşvik etmek amacıyla 2003 yılından bu yana sürdürdüğü “Örnek İşyeri” projesinde sayı her geçen yıl artıyor.

Belediye Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü’ne bağlı Denetim Bürosu ekiplerinin kent genelindeki gıda işletmelerinde üretim, personel ve işletme hijyeni, ürün muhafaza koşulları, hizmet kalitesi ve personel sağlığı kriterlerinde yaptığı denetimler sonucu verilen Örnek İşyeri Belgesi alan işletme sayısı 20’ye ulaştı. Denetim ekipleri bu kez, Üçevler Mahallesi’nde hijyen bakımından standart üstü hizmet veren aynı zamanda imalat merkezi olan Unpa Pastaneleri’ni, Örnek İşyeri Belgesi vermeye değer buldu. Başkan Turgay Erdem, Unpa Pastanesi’ni ziyaret ederek, Örnek İşyeri Belgesi’ni verdi. Unpa Pastaneleri işletme sahibi Behlül Demirci’ye belgesini teslim eden Erdem, işletmenin imalat ve AR-GE bölümünü de inceledi.

Kaynak: ANKA Haber Ajansı